www.bionluk.com

Www.bionluk.com

Merkez, İstanbul
Gold
Mesaj Gönder
z
İş Alanları

İnternet İlan Siteleri

Bionluk.com, Yaratıcı Hizmetler Satış Sektöründe Türkiye’Nin En Genç Dijital Mecralarından Birisidir. Bionluk.com’Da 10 Liraya Binlerce Profesyonel/amatör İş Alınabili

Www.bionluk.com Hakkında

Bionluk.com, yaratıcı hizmetler satış sektöründe Türkiye’nin en genç dijital mecralarından birisidir.

Bionluk.com’da 10 liraya binlerce profesyonel/amatör iş alınabilir. Yeteneği olan herkesin birer yaratıcı servis haline geldiği Bionluk.com’da bilinen hizmetlerin yanı sıra enteresan fikirler de işe dönüşerek alıcı bulmaktadır. Ekonomiye küçük nokta atışları ile büyük katkılarda bulunan Bionluk.com’da özetle yetenekler paraya dönüştürülmektedir..

Bionluk.com’u ziyaret eden alıcılar hedeflerinde olan/olmayan birçok ürün ve hizmeti minimum maliyetle satın alabilmektedir. Bionluk.com’un yola çıkış mottosu olan “düşük fiyata kaliteli yüksek performans” alıcılarda müşteri sadakati bilinci oluşturmaktadır. Alıcı ve satıcı arasında doğrudan iletişim sağlayan Bionluk.com’da güvenilir, doğru ve spesifik işler yapılmaktadır. Bionluk.com’la senkronize çalışan satıcılar, alıcılarla fikir alışverişinde bulunarak ürün ve hizmetlerinin gelişmesinde kendilerine katkı sağlamaktadır.

Dünyanın neresinde olduğunuz önemli değil, sadece internetinizin olması bir alıcı ya da satıcı olmaya başlamanız için yeterli.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar 08:00-18:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır.e-turkiyerehberi.com | 2020

Iyzico