Türkiye Rehberi - Firma Rehberi
bonner
Kullanıcı Sözleşmesi 14/11/2013

uyelik sartlari
 
Bu bölüm www.e-turkiyerehberi.com un genel kullanım şartlarını, bununla ilgili genel kuralları ve yasal sorumlulukları içermektedir.
 
Lütfen, www.e-turkiyerehberi.com sitesini  kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz. 
 
Eğer bu sayfada belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen www.e-turkiyerehberi.com sitesini  kullanmayınız. Siteyi kullanmanız ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurmanız bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. 
 
www.e-turkiyerehberi.com  aşağıda  belirtilen genel ve özel koşulları  dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. www.e-turkiyerehberi.com’u ziyaret  ettiğinizde bu sayfayı da tekrar ziyaret etmeniz değişebilecek üyelik ve kullanım şartlarını görmeniz açısından önemlidir.
 
1-Kullanım ve Güvenlik Kuralları
 
www.e-turkiyerehberi.com; üyesi olan herkese açık bir sitedir. Tüm üyeler için verilen hizmetler, Gelişmiş Üyelik haricinde veya aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir. 
 
Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar: 
 
1.a. Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda. 
 
1.b. Sitede yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda. 
 
1.c. Üyelere verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılması durumunda (Şifresinin başka kişiler tarafından kötü niyet ile kullanılmasından da) doğrudan ÜYE sorumludur. Aynı şekilde ÜYE, internet ortamında bir başkasının IP adresini, elektronik posta adresini, kullanıcı adını ve sair bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük ÜYE'ye aittir. 
 
1.d. Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda.
 
1.e. Üyenin/Kullanıcının, www.e-turkiyerehberi.com nin kampanyalarının, www.e-turkiyerehberi.com’un satış sisteminin veya internet sitesinin herhangi bir açığından (teknik, vs.) faydalanarak, www.e-turkiyerehberi.com’ ye zarar vermesi, haksız bir menfaat sağlaması, tekrarlanan uygulamalar yapması, gerçeğe uymayan fiilleri, kampanya veya satış koşullarında istenen şartları sağlamamasına rağmen, bunlardan yararlanması gibi www.e-turkiyerehberi.com’un kampanyalarının, satış sisteminin veya internet sitesinin kötüye kullanılmasının www.e-turkiyerehberi.com  tarafından tespit edilmesi durumunda, www.e-turkiyerehberi.com'un kanunundan doğan tüm haklarının yanında söz konusu işlemleri iptal etme; kullanıcının üyeliğine son verme; satış sözleşmesini tek taraflı olarak derhal feshetme hakkı bulunmaktadır. 
 
1.f www.e-turkiyerehberi.com üzerinde ÜYE'lere verilen hediye çekleri, hediyeleri satılamaz, internet üzerinden www.e-turkiyerehberi.com sistemleri haricinde takas edilemez, paylaşılamaz, devredilemez. Sitenin teknik açıklarından faydalanılarak internet üzerinde ödül olarak sunulan hediye çeklerinin maddi menfaate dönüştürülmesine  müsaade edilmez. Her alışverişinizde kazandığınız netpara puanlarınız ile sadece bir hediye hakkı kullanabilirsiniz. Mücbir sebeplerden dolayı  aktif olan üyelikleri www.e-turkiyerehberi.com kendi inisiyatifinde olarak iptal edebilir. 
 
2-İçerik Kullanımı
 
2.a. www.e-turkiyerehberi.com 'da sunulan görsel, yazısal içerik kişisel kullanım içindir. www.e-turkiyerehberi.com’un içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin, fotoğrafların, videoların, animasyonların seslerin her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz ve kaynak göstermeden kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak veya www.e-turkiyerehberi.com’un  izni olmadan link vermek yasaktır. 
 
2.b. Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı www.e-turkiyerehberi.com a ait olan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.
 
2.c. www.e-turkiyerehberi.com, her türlü eleştiriye açıktır. Sitemize iletilen tüm bu eleştiriler mülkiyetimizde olup, pazarlama amacıyla kullanılabilir.
 
3-Sorumluluklar
 
3a. www.e-turkiyerehberi.com’ u  ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliğine gittiğimiz firmalarca paylaşılmaktadır. Amacımız, sitenin sizin istediğiniz özelliklerde olmasını ve site gelişimini sağlamaktır. 
 
3.b.www.e-turkiyerehberi.com  üyesi, kayıt işlemlerini tamamlanıp elektronik posta adresini onayladıktan sonra  işbu sözleşmede belirtilen şartlara uymak koşulu ile, elektronik posta adresini ve şifresini girerek www.e-turkiyerehberi.com sitesini kullanmaya başlayabilir.
 
3.c. Üye, www.e-turkiyerehberi.com  sitesi ve hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile www.e-turkiyerehberi.comun hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk üye'ye aittir.
 
3.d. İşbu sözleşmede belirtilen yükümlülüklere veya www.e-turkiyerehberi.com sitesinde bildirilen genel kurallara uymaması nedeniyle, www.e-turkiyerehberi.com  tarafından geçici veya sürekli olarak üye'nin www.e-turkiyerehberi.com sitesinden yararlanması engellenebilir ve/veya üyeliği iptal edilebilir.
 
3.e. Üye, diğer üyelerin ve ziyaretçilerin www.e-turkiyerehberi.com u kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlarla yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Verileri yanıltıcı hile girişimlerinde bulunamaz. Aksi takdirde üyeliğinin sonlandırılacağı  gibi bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.
 
3.f. www.e-turkiyerehberi.com ile yapılan mesajlaşmaların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır ve www.e-turkiyerehberi.com tarafından önerilmektedir. Mesajlaşmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden ve hasar görmesinden www.e-turkiyerehberi.com sorumlu tutulamaz.
 
3.g. Üye, www.e-turkiyerehberi.com dan kopyalanmış veya yazıcı ile yazdırılmış hiçbir materyal üzerinden Telif Hakkı, Ticari Marka ve her türlü Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamı notlarını silemez veya çıkartamaz.
 
3.h. Üyeliği iptal etme ve hesap silme işlemi, müşteri tarafından www.e-turkiyerehberi.com üzerinden yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye giriş yetkisi iptal edilecektir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder.
 
3.i. www.e-turkiyerehberi.com ya da üyenin kendisi tarafından sonlandırılan üye hesabına ait her türlü kaydı www.e-turkiyerehberi.com silip silmemekte serbesttir, üye silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.
 
3.j. Sitenin üyelerinin birbirleri ya da üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kişilerin sorumluluğundadır.
 
3.k. Aynı zamanda bu sitede ziyaretçilere bilgi sağlamak ve kolaylık sağlamak amacı ile yer alan linkler (farklı internet sitelerine yönlendiren bağlantılar) ile ilgili riskler ziyaretçilere aittir.
 
3.l. www.e-turkiyerehberi.com, kullanım şartları, gizlilik prensipleri ve geçerli yasal düzenlemelere bağlı kalmak kaydıyla, üyeliğinize bağlı olan bütün bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkına sahiptir.
 
3.m. Sitenin belirli yerlerinde bölüme özgü farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen ilgili kuralları kabul etmiş sayılır.
 
3.n. Üyelerimize ait bilgilerin gizliliğini korumaya yönelik prensip ve uygulamaları "Gizlilik Bildirimi" bölümünde  ayrıntılı olarak belirtilmiştir.Lütfen dikkatli şekilde okuyunuz.
 
ÜYE, Servisten faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder.
 
 ÜYE işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle ww.e-turkiyerehberi.com 'un uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin edecek olup, www.e-turkiyerehberi.com,  ÜYE'nin sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için ÜYE'ye aynen rücu hakkını haizdir.
 
4-www.e-turkiyerehberi.com’nin Hak ve Yükümlülükleri
 
4.a. www.e-turkiyerehberi.com, üyenin sözleşme konusu hizmetlerden, teknik arızalar dışında, yararlandırılacağını, üyenin paylaşıma açtığı kişisel bilgileri dışındaki bilgilerin hiç bir şekilde yasal zorunluluklar hariç üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmayacağını kabul ve taahhüt eder. Üyenin www.e-turkiyerehberi.com sitesinin çalışmasına engel olacak herhangi bir elektronik sabotaj, kazançlara müdahale amaçlı girişimler ve/veya saldırıya neden olduğunun tespit edilmesi veya Resmi makamlardan, üyeye yönelik suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi halinde, www.e-turkiyerehberi.com ilgili üyenin kimlik bilgilerini araştırma ve açıklama hakkına sahiptir.
 
4.b. www.e-turkiyerehberi.com taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu sözleşmede herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilir. www.e-turkiyerehberi.com'un her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurmak, servisin içeriğini değiştirmek veya iptal etmek hakkı vardır. Üye işbu tasarrufu peşinen kabul eder. www.e-turkiyerehberi.com , yenilenmiş güncel kullanım şartlarını yine aynı link altında yeni tarih güncellemesi ile sitesinde yayınlanacak, gerek gördüğü takdirde elektronik posta ile üyeye bildirilecektir. Yenilenmiş güncel kullanım şartları, www.e-turkiyerehberi.com da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve www.e-turkiyerehberi.com sitesinin veya hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.
 
İşbu sözleşme hükümlerine aykırı materyalleri www.e-turkiyerehberi.com sitesine göndermiş olan üyenin üyeliği, herhangi bir bildirim yapılmaksızın www.e-turkiyerehberi.com tarafından tek taraflı olarak sona erdirilebilir.
 
4.c. Üye/Kullanıcı, işbu üyelik ve kullanım koşullarını okuyup kabul ettikten sonra kendisine www.e-turkiyerehberi.com a ait olan ve/veya www.e-turkiyerehberi.com'un iştiraki olan diğer internet siteleri tarafından gönderilecek her türlü ticarî elektronik iletilere, onay vermiş addolunacaktır. Bu kapsamda Üye/Kullanıcı, Www.e-turkiyerehberi.com tarafından kendisine, kişi müdahalesi olmadan çalışan faks, elektronik posta, kısa mesaj gibi otomatik arama sistemleri vasıtasıyla ya da başkaca diğer iletişim vasıtaları ile Üye/Kullanıcı'dan başkaca herhangi bir ön izin alınmaksızın bilgilendirme, pazarlama ve/veya reklam amacıyla elektronik ileti gönderebileceğini kabul etmiştir.
 
Üye/Kullanıcı dilediği zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin bu kullanım şartları kapsamındaki elektronik iletileri almaktan vazgeçebilecek olup; bunun için, www.e-turkiyerehberi.com’a çağrı veya iletide yer alan iletişim bilgilerini kullanarak, bu yöndeki talebi iletmesi yeterli olacaktır. Www.e-turkiyerehberi.com , vazgeçme talebinin kendisine kolay bir yolla ve ücretsiz olarak iletilmesini sağlayacak olup; talebin alınmasını müteakip Www.e-turkiyerehberi.com derhal bu talebin gereğini yerine getirecektir. Diğer internet sitelerinden gelen maillerde vazgeçmek için diğer internet sitelerinde tanımlanan yol izlenmelidir.
 
5-Sözleşmenin Yürürlüğe Girmesi
 
Üye kayıt işlemini tamamladığı andan itibaren işbu sözleşmede belirtilen şartları kabul etmiş ve iş bu sözleşme yürürlüğe girmiş sayılır. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.
 
6-Yetkili Mahkeme ve Uyuşmazlıkların Çözümü
 
Bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.
 
7-Tebliğ Adresleri
 
7.a. Www.e-turkiyerehberi.com sitesi üyelerinden peşinen posta adreslerini istememektedir. Ancak üyenin www.e-turkiyerehberi.com’ a  bildirdiği eposta adresi, bu sözleşme ile ilgili olarak yapılacak her türlü bildirim için yasal adresin isteneceği elektronik posta olarak kabul edilir.
 
7.b. Taraflar, mevcut epostalarındaki değişiklikleri yazılı olarak diğer tarafa 3 (üç) gün içinde bildirmedikçe, eski epostalara yapılacak isteklerin geçerli olacağını ve kendilerine yapılmış sayılacağını kabul ederler.
 
7.c. Yine www.e-turkiyerehberi.com 'un üyenin kayıtlı eposta adresini kullanarak yapacağı her türlü bildirim e-postanın www.e-turkiyerehberi.com tarafından yollanmasından 1 (bir) gün sonra üyeye ulaştığı kabul edilecektir. ÜYE, bu katılım sözleşmesinde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.
 
Kullanıcı Sözleşmesi
 
İşbu Sözleşme Firmaekle.com.tr  tarafından sunulan hizmetlerden faydalanabilmeniz için gerekli kuralları içermektedir. İşbu Kullanıcı Sözleşmesi, kullanıcılara haber verilmeden, tek taraflı olarak değiştirilebilir. Kullanıcı Sözleşmesinin basılmaya uygun kopyasına http://www.e-turkiyerehberi.com/sayfa/kullanici-sozlesmesi_47.html  sayfasından ulaşabilirsiniz. İşbu Sözleşme, kullanıcının siteyle etkileşime geçtiği andan itibaren yürürlüğe girer. Kullanıcı, kişisel bilgilerinin yer aldığı formu doldurarak, kullanım şartlarının işleyişini kabul etmiş olur.
 
Hizmetler
 
Firmaekle.com.tr , Kullanıcıların siteye üye olup Kullanıcı hesaplarını oluşturmalarını sağlayan bir web sitesidir. Firmaekle.com.tr 'un üyelik prosedürü tamamlandıktan sonra kullanıcıların, temsil ettikleri şirketin iletişim bilgilerini, sunulan ürünler ve hizmetleri v.s. yayınlayabilecekleri "Üye Girişi" sayfası erişime açılacaktır.
 
Üyelik prosedürü tamamlandıktan sonra tüm kullanıcılar "Üye Girişi" bölümünde yayınlanacak bilgilerin bulunacağı bir alan adı tescil edebilirler. Alan adı .Firmaekle.com.tr  şeklinde olacaktır.
 
Ücretlendirme
 
Üyelik işlemi, kullanıcı hesabını açma, .Firmaekle.com.tr  şeklinde , Bireysel  "Üye Girişi" sayfasına erişim tamamen ücretsizdir.
 
Kullanıcı'nın Hak ve Yükümlülükleri
 
Kullanıcılar, üye kayıt formunda ve "Üye Girişi" sayfasında kendileri tarafından sağlanan bilgi ve içeriklerin doğru ve hukuka uygun olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederler. Firmaekle.com.tr , sağlanan bilgi ve içeriklerin doğruluğunu uygun görmediği halde kayıt işlemini durdurma veya iptal etme hakkına sahiptir.
 
Tek başına veya üçüncü kişiler ile birlikte, Firmaekle.com.tr 'un sunduğu hizmetleri ve imkanları, üçüncü kişilerin telif haklarını ihlal etme, hukuk ihlal etme fiili veya haksız rekabet olarak algılanabilecek amaçla kullanmak yasaktır. Firmaekle.com.tr 'un normal çalışmasını engelleyecek hareketlerde bulunmak veya siteyi kötü amaçla kullanmak yasaktır.
 
İçerik Sınırlaması
 
Firmaekle.com.tr 'a içerik ve bilgi ekleme tamamen Firmaekle.com.tr 'a içerik ekleme kurallarına göre yapılmalı.
 
Firmaekle.com.tr , kullanıcılar tarafından eklenen bilgilerin kontrolünü yapmak zorunlu değildir.
 
Firmaekle.com.tr , eklenen bilgi ve içeriklerin yanlış veya hatalı olmasından dolayı ortaya çıkacak maddi veya manevi zarardan da sorumlu tutulamaz.
 
Firmaekle.com.tr 'a eklenen bilgilerin yasal veya yasal dışı amaçlı kullanılmasından Firmaekle.com.tr  sorumlu değildir (Firmaekle.com.tr  çerçevesinde veya diğer şartlarda yayınlanması söz konusu).
 
Siteye eklenen tüm bilgiler ve içerikler Kullanıcıların mülkiyeti sayılmaktadır. Firmaekle.com.tr  Kullanıcıları, diğer Kullanıcılar tarafından eklenen bilgileri yönetemez, kötü amaçlı kullanım tespit edildiği takdirde sorumlu tutulurlar.
 
Sorumluluk Sınırlaması
 
Firmaekle.com.tr 'daki hizmetler "olduğu gibi" sunulmaktadır. Firmaekle.com.tr 'un Yöneticileri, kullanıcı profillerinin, kullanıcılar tarafından kurulan web sitelerinin ve Firmaekle.com.tr 'a eklenen bilgilerin yanlışlıkla silinmeyeceğini garanti etmekle yükümlü ve sorumlu değildir.
 
Firmaekle.com.tr , Premium paketlerin kullanıcılarına siteye eklenen bilgileri periyodik olarak kaydetme (yedekleme) garantisini vermektedir. Firmaekle.com.tr , Premium paketlerin kullanıcıları tarafından eklenen içeriklerin güvende olması için tüm gereken şartları yerine getirmektedir (Mücbir sebep halleri hariç).
 
Firmaekle.com.tr 'un Yöneticileri, eklenen bilgileri ve içerikleri kontrol etmemekle birlikte, Türkiye yasalarına aykırı içerikten dolayı sorumluluk taşımamaktadır.
 
Aşağıda yer alan hususları net olarak anlıyor ve kabul ediyorsunuz:
 
Firmaekle.com.tr 'un Yöneticileri, herhangi bir hata veya yazılım problemi gibi problemlerin ortaya çıkmayacağını taahhüt ve garanti etmemektedir. Firmaekle.com.tr , çıkan hata ve sorunların en kısa sürede düzeltip kaldırılması için gerekli önlemleri alacaktır.
Firmaekle.com.tr 'un Yöneticileri, sunulan hizmetlerin sürekli olarak isteklerinize uygun olup, web sitesinde bulunan işlevlerin kesintisiz ve hatasız olacağını taahhüt ve garanti etmemektedir.
Firmaekle.com.tr 'un Yöneticileri, Firmaekle.com.tr  aracılığı ile elde edilen ürün, hizmet veya bilgilerin kalitesinin şartlarınıza ve/veya beklentilerinize sürekli olarak ugun olacağını garanti etmemektedir.
Firmaekle.com.tr 'dan indirilen tüm içerik ve bilgilerden zarar görme riski tamamen kullanıcılara aittir. Firmaekle.com.tr 'dan indirilen içerik bilgisayarınıza zarar verip veri kaybı meydana geldiği takdirde sorumluluk tamamen Kullanıcılara aittir .
Firmaekle.com.tr 'un Yöneticileri, Firmaekle.com.tr  aracılığıyla sipariş verilmeden önce satıcı şirketin 'Güvenilir şirket' statüsüne sahip olup olmadığını, şirket sayfasında adres, telefon numaraları, e-posta adresi, skype gibi iletişim bilgilerinin yer alıp almadığını kontrol etmeyi öneriyor.
 
Aşağıda belirtilen durumlarda Firmaekle.com.tr , haber vermeden, Premium paket kullanıcıları tarafından eklenen bilgilere erişimlerini engelleme ve tamamen kaldırma hakkını saklı tutar:
 
Türkiye'nin Düzenleyici ve Denetleyici Kuruluşları tarafından bağlayıcı kararların alınması
Telif hakkı sahibi tarafından haklarının Firmaekle.com.tr 'un bir kullanıcı tarafından ihlal edilmesinin durdurmayı talep etmesi
Firmaekle.com.tr 'un kullanıcılarına, Gerçek ve Tüzel Kişilere ait olan hakların veya haklı beklentilerinin ihlal edilmesi (gerekçeli talepleri üzerine)
Firmaekle.com.tr 'a içerik ekleme kurallarına göre yasaklı bilgilerin siteye eklendiğinin tespit edilmesi
Firmaekle.com.tr , gerekçeli bir açıklama yapmak şartıyla, ücretsiz paketlerin kullanıcıları tarafından eklenen bilgilere erişimlerini engelleme hakkına sahiptir.
 
Gizlilik Sözleşmesi
 
Değerli www.e-turkiyerehberi.com Üyesi;
 
Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile ödemelerinizin gerçekleştirilmesi aşamasında, Yapı Kredi, İş Bankası, Denizbank, Akbank ve Finansbank  ile birlikte çalışmaktayız.
 
Bilgilerinizin Alınması ve Kullanımı;
 
İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. 
 
Online olarak yaptığınız işlemlerin  en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler www.e-turkiyerehberi.com 'da saklanır ve gerektiğinde ilgili kurum ve mercilere  aktarılır. Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. www.e-turkiyerehberi.com  müşteri bilgilerini yeni  kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır.
 
Ödeme Güvenliği;
 
Ödemeleriniz sırasında optimum güvenliğin sağlanması için, ödeme trafiğini sağlamada "3D Secure" sistemleri kulanmaktayız. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek : Kredi kart numarası ) www.e-turkiyerehberi.com  tarafından kesinlikle saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır. Bilgilerin aktarımı GLOBAL SIGN EV SSL-Tabanlı 248-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir.
 
Bilgilerin Doğrulanması;
 
Üyeler  www.e-turkiyerehberi.com 'da kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz - yasaların öngördüğü ölçüde - derhal işleme alınmaktadır.
 
 
Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında www.e-turkiyerehberi.com'a sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman bilgi@e-turkiyerehberi.com e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. 
 
Ayrıca 
 
Destek ve Bilgi talepleriniz için 0 242 814 50 21 nolu numaramızı
 
Hafta İçi: 09:00-18:00 Hafta Sonu 09:00-18:00 Saatleri arasında arayabilirsiniz.
 
         Saygılarımızla,
www.e-turkiyerehberi.com Müşteri Hizmetleri
 

hgs bakiye yükleme elektrik faturasi ödeme