Türkiye Rehberi - Firma Rehberi

www.bionluk.com

Merkez/İstanbul
Tel: Cep: Fax:
Üye
www.bionluk.com
1414710435_2.png

Yetkili Adı
:
Adres
:
Şehir/İlçe
:

İstanbul / Merkez

Telefon
:
Cep Tel
:
Faks
:
Sektörler
: İnternet İlan Siteleri
Email
: bilgi@e-turkiyerehberi.com
Web
: https://bionluk.com/#ort=tasarim46
Facebook
: Facebook Sayfamız
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(1 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 1770 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Bionluk.com, yaratıcı hizmetler satış sektöründe Türkiye’nin en genç dijital mecralarından birisidir.

Bionluk.com’da 10 liraya binlerce profesyonel/amatör iş alınabilir. Yeteneği olan herkesin birer yaratıcı servis haline geldiği Bionluk.com’da bilinen hizmetlerin yanı sıra enteresan fikirler de işe dönüşerek alıcı bulmaktadır. Ekonomiye küçük nokta atışları ile büyük katkılarda bulunan Bionluk.com’da özetle yetenekler paraya dönüştürülmektedir..

Bionluk.com’u ziyaret eden alıcılar hedeflerinde olan/olmayan birçok ürün ve hizmeti minimum maliyetle satın alabilmektedir. Bionluk.com’un yola çıkış mottosu olan “düşük fiyata kaliteli yüksek performans” alıcılarda müşteri sadakati bilinci oluşturmaktadır. Alıcı ve satıcı arasında doğrudan iletişim sağlayan Bionluk.com’da güvenilir, doğru ve spesifik işler yapılmaktadır. Bionluk.com’la senkronize çalışan satıcılar, alıcılarla fikir alışverişinde bulunarak ürün ve hizmetlerinin gelişmesinde kendilerine katkı sağlamaktadır.

Dünyanın neresinde olduğunuz önemli değil, sadece internetinizin olması bir alıcı ya da satıcı olmaya başlamanız için yeterli.

Facebook Yorumları
bonner
hgs bakiye yükleme elektrik faturasi ödeme